Sport
Město

Kraj

Trenéři a trenérkyOstrava Moravskoslezský kraj fitness

Láska k pohybu u mě začala už v dětství, kdy jsem propadla tanci. Následné studium taneční konzervatoře mi dalo disciplínu, naučila jsem se vnímat své tělo, a také jsem si osvojila správné pohybové vzorce. Nyní se zajímám především o funkčnost pohybového aparátu. Ve svých trénincích uplatňuji silovo-kondiční metodu a zaměřuji se především na svalové dysbalance, kterých je důsledkem digitální doby čím dál více. Tréninky sestavuji vždy podle požadavků klienta. Ať už jde čistě o estetický nebo jiný požadavek, dbám na správnou techniku provedení cviků. Klienta nevedu pouze k jednorázové proměně, ale společně se snažíme nastavit zdravý a udržitelný životní styl tak, aby si pohyb zamiloval a nemusel už víckrát znovu začínat. Zdravé a funkční tělo by mělo být cílem každého z nás a já jsem tu od toho, abych Ti pomohla dosáhnout Tvého požadovaného cíle.
Detail

OstravaMoravskoslezský kraj běhfitness

Zabývám se sportovní přípravou mládeže a kondiční přípravou profesionálních sportovců. Každoročně absolvuji i já kondiční přípravu v létě a v zimě s týmem, kde jsem nasbírala mnoho zkušeností. Pomáhám sportovcům s kondiční přípravou nejen před začátkem sezóny, ale i během sezóny, kde se zaměřuji na rozvoj vytrvalosti, rychlosti, výbušnosti, dynamice, síle, core a kompenzaci ve fitness, na atletických stadionech nebo oblíbených kopcích v parku. Sestavuji osobní tréninky na míru také fitness nadšencům nebo úplným začátečníkům, kteří chtějí být lepší, než byli včera.
Detail

OstravaMoravskoslezský kraj fitness

Odmalička jsem byla vedena k pohybu – od gymnastiky, přes tanec, až jsem postupně přirozeně přešla k fitness, když se moje mamka stala trenérkou a majitelkou svého fitka. V té době mi to dalo pevné základy pro fitness a zdravý životní styl, který mi přirostl k srdci a zůstal až do dnes. Mám za sebou dvě závodní sezóny na soutěžích kulturistiky a fitness v kategorii Bikiny fitness, kde jsem dohromady odstartovala na sedmi soutěžích. Mým největším úspěchem je 3. místo na pohárových závodech RCO Fitness Cup. Na Mistrovských závodech jsem se umístila na 4. místě s postupem na Mistrovství ČR, kde jsem se umístila na 8. místě. Díky příprav na závody, mým trenérům a sebevzdělávání jsem se naučila hodně o tom, jak funguje lidské tělo, co na něj platí, co ne, a hlavně že na každého může fungovat úplně něco jiného. Každý je individuál, a tak přistupuji i ke svým klientům, které individuálně vedu k jejich cíli.
Detail

OstravaMoravskoslezský kraj fitness

Sportu se věnuji od dětství. Později už závodně se specializací na atletiku, hod oštěpem. Již 9.rokem se věnuji pozici osobního trenéra s kvalifikaci instruktora fitness. Jelikož atletika je všestranný sport, čerpám tak z bohatých zkušeností své sportovní kariéry. Klienty motivuji k cíli správnými návyky jak v oblasti pohybu tak v komplexnosti nastaveni vlastního životního stylu. K dosažení úspěchu je důležitá vůle, nasazení a píle, díky nimž společně dosáhneme tvých cílů.
Detail

OstravaMoravskoslezský kraj běhfitness

Sportu se věnuji celý život a vyzkoušela jsem jich celou řadu – thajský box, fotbal, běh, crossfit, plavání, cyklistika, snowboarding. Ve sportu nemám ráda stereotyp a vždy ráda zkouším nové výzvy. V poslední době se zaměřuji zejména na překážkové závody typu Spartan Race a závodům v Crossfitu. Na tyto závody také připravuji některé své klienty. Prioritou v tréninku klienta je pro mě vybudování silných základů (odstranění chybných pohybových vzorců, svalových dysbalancí apod.), na které poté navazujeme v závislosti na individuálních potřebách a přáních daného klienta.
Detail

PrahaHlavní město Praha běhplavánícyklistika

Začínáte s triatlonem a nevíte jak na to? Přejete si trenéra, který vás povede a bude motivovat? Chcete tréninkový program, který vám pomůže v rozvoji? Trápí vás, že vlastním trénováním se zlepšujete jen velice pomalu? Absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy Triatlonový trénink Plavání POSE Running Coach Biomechanika a účinnost pohybu Diagnostika pohybu, kondiční a silový trénink Training Peaks Specialist Efficiency Swimming Technique Master
Detail

TřeboňJihočeský kraj běhfitnesslyžování

Absolvent FTVS UK
Detail

TřeboňJihočeský kraj běh

Šéftrenér oddílu atletiky TJ Jiskra Třeboň
Detail

Hradec KrálovéKrálovéhradecký kraj běh

Jsem běžecký a kondiční trenér. Trénuji v rámci osobních a skupinových tréninků v Hradci Králové. Hlavní náplní je však on-line koučink sportovců kdekoliv na světě. Běžecké tréninky on-line...proč? Proč vlastně nabízím pomoc běžcům s tréninkem na dálku? Celý život běhám, je to moje vášeň. Díky běhání jsem o hodně přišel. Vzdal jsem se lukrativního zaměstnání, rozvedl jsem se hned dvakrát, ale běhání mi stále zůstává. V mnohém mi moje životní ztráty vynahradilo a je stále mým životním partnerem. Díky běhání jsem mnohé pochopil a jsem mu za mnoho vděčný. Můj běh byl dlouhá léta závodní. Moje soutěživá povaha vítězila a já chtěl neustále vítězit. Můj trénink tomu odpovídal. Velké objemy naběhaných kilometrů a veškerý čas věnovaný této sportovní aktivitě. Nyní jsem již zmoudřel a běhám pro radost, pro skvělý pocit, který mi dávají endorfiny a serotonin...moje životní drogy. Když běžím, potkávám vás...běžce různé výkonností, s různou motivací a s různou běžeckou technikou. Vidím, že běháte s vervou a zaujetím...svůj běh nejspíše milujete stejně jako já. Ale také vidím různé nedostatky. I běhání tak jako jiné sporty (hokej, fotbal, tenis) vyžaduje informace. Informace jak správně dýchat, jak běhat technicky a spoustu dalších. Proto jsem tady pro vás s tréninky on-line. Chci vám předat své zkušenosti, dovednosti a informace, které jsem nabyl za svůj běžecký život. CoachTom
Detail

Říčany Středočeský kraj fitness

Osobní trenér se specializací na fitness s prvky fyzioterapie vycházející především z DNS (Vývojové kineziologie) Vycházím z diagnostiky a následně kompenzuji nedostatečně fungující svalové řetězce. Tréninky musí být funkční a musí dávat smysl. Snažím se především,aby svaly pracovali v elasticitě. Mými klienty jsou především lidé,kteří mají problémy např. Koleny,zády. Nebo se snaží zhubnout či zpevnit tělo. Snažím se ukázat lidem, co v běžném životě dělají špatně.
Detail

PrahaHlavní město Praha běh

Trenér atletika,trenér Dukla Praha, trenér Běhám zdravě
Detail

JilemniceLiberecký kraj běhinlinelyžování

Jsem kondiční a osobní trenér, trenér běhu, biatlonu, instruktor inline bruslení a běžeckého lyžování, sportovec. Všechny nabízené služby možno domluvit individuálně i skupinově. Jako trenér dávám největší důraz na techniku provedení pohybu. Technika je základ úspěchu, ať už při posilování, běhání nebo na lyžích. Učím lidi trénovat šetrně, ale zároveň efektivně. To neznamená, že trénink nebolí!! ;-) Uznávám funkční trénink a zdravý životní styl.
Detail

Velká PolomMoravskoslezský kraj jóga

Začala jsem cvičit Power jógu před deseti lety jako doplněk k horolezectví. Sporty v přírodě mě vždy bavily a jóga pro mne tehdy byla dobrá doplňková aktivita. Až po úspěšném ukončení svých vysokoškolských studií jsem se józe začala věnovat víc na mentální úrovni. Zabývala jsem se osobním rozvojem, jak být šťastnější a spokojenější, co vlastně chci od života atd. Na svých zahraničních cestách jsem získala větší nadhled a díky hlubšímu poznání sebe sama jsem zjistila, že chci žít prostý přírodní život. Tehdy jsem se náhodou zatoulala do školy tradiční jógy. Stalo se to při mém pobytu na Novém Zélandu a místo plánovaných třech týdnů jsem tam zůstala devět měsíců. Bylo toho tolik, co jsem se mohla naučit! Disciplína, vegetariánská strava, práce, meditace, vše jako součást jógínského životního stylu. Kromě udržování chodu centra byl hlavním cílem osobní rozvoj jak ve cvičení, tak v procesu uvědomování si.
Detail

Velká PolomMoravskoslezský kraj jóga

Za zasvěcení do tajů jógy vděčím své první učitelce, paní Mgr. Květoslavě Hučalové. Díky jejím lekcím Jógy v denním životě, v rámci magisterského studia fyzioterapie, jsem na sobě poprvé ucítila účinky jógové praxe. Od té doby je jóga nedílnou součástí mého života. Učarovala mi svou komplexností a propracovaností. Jógová filozofie významně ovlivňuje mé vnímání života a světa. Miluji pohyb a osobní rozvoj. Inspiruje mě příroda, lidé a jejich příběhy. Stále se vzdělávám a své zkušenosti a vědomosti ráda předávám dál. Věřím, že vše je propojené, a proto se i své lekce jógy snažím pojímat celostně. Mým cílem je, aby se každý člověk cítil dobře.
Detail

Velká PolomMoravskoslezský kraj jóga

Přijď si protáhnout tělo a zklidnit mysl, má to smysl! Než jsem účinky jógy pocítila na vlastním těle i duši, považovala jsem ji za poměrně nudný pomalý typ cvičení, které mi, jakožto dynamickému typu člověka, nemá co nabídnout. Poté, co jsem si prošla poměrně složitým životním obdobím, mi najednou na sporty, které jsem do té doby provozovala, nezbývaly síly, ale potřeba hýbat se zůstávala. Zároveň jsem cítila, že potřebuju zklidnit mysl. K józe mě přivedla kamarádka. Pozitivní účinky jógy jsem pocítila velmi brzy. Stala se součástí mého každodenního života. Tato svoje poznání bych chtěla předávat dále. Věnuji se především Hatha józe, ale ráda si zacvičím i dynamičtější styly jako Vinyasa flow jóga nebo Ashtanga jóga. Abych měla jistotu, že ásany provádím správně a chápu hlubší podstatu jógy, rozhodla jsem se pro absolvování kurzu Trenér jógy II. třídy s mezinárodní certifikací Yoga Alliance (200h).
Detail

Velká PolomMoravskoslezský kraj jóga

Jóga pro mne byla z počátku pouze doplněk ke sportovnímu tréninku. Postupem času si však získala mou plnou pozornost a vlastní pravidelná praxe mě přivedla až k rozhodnutí učit a ke kurzu Instruktor jógy. V současné době se věnuji stylu Vinyasa, která mi vyhovuje svým flow a dynamičností lekcí. Svůj instruktorský kurz jsem absolvovala právě ve stylu Vinyasa Flow v Pranava Jóga Centru Ostrava v roce 2018.
Detail

Velká PolomMoravskoslezský kraj jóga

I já jsem, stejně jako každý, prošla na své cestě jógy několika fázemi. Od pouhého praktikování jógy k samotnému učení, filozofii jógy a stylu života. Začala jsem s dynamickým praktikováním a pomalu se dostávala k pomalejším formám a původnímu učení Hatha jógy. Jako nesmírně energický člověk jsem měla potřebu si energii vybíjet, než jsem přišla na to, že naopak potřebuji zpomalit a začít své tělo poslouchat. Zklidnit se a někdy úplně zastavit. A mou vlastní zkušenost bych chtěla předat dalším lidem. Mým vzděláním a posláním je fyzioterapie. Tento obor se krásně prolíná s praktikováním jógy, proto své znalosti v hodinách využívám.
Detail

Česká republikaHlavní město Praha fitness

Chcete začít cvičit, ale nevíte jak na to? --> Rád Vám pomohu s redukcí hmotnosti, formováním postavy, či odhalením a zbavením se svalových dysbalancí. Kromě cvičení Vám poradím se stravováním a celkovou úpravou Vašich pohybových stereotypů. Pokud se chcete ve svém těle cítit lépe a zlepšit fyzickou kondici i funkčnost, kontaktujte mne a společně to zvládneme!
Detail

Praha, BerounStředočeský kraj běhfitness

Jsem fitness a kondiční trenér. Organizuji individuální i skupinové tréninky a pro Rozběháme Česko vedu Kurzy zdravého běhu. Pořádám sportovní kempy.
Detail

ChomutovÚstecký kraj plavání

Plavání je základní lidská dovednost a jsem přesvědčen o tom, že opravdu každý se může naučit dobře plavat. Pro mě se plavání stalo téměř každodenní aktivitou a zároveň odpočinkem. Když plavu, užívám si volnost a radost z pohybu a vychutnávám si každé tempo. Bude mi ctí, pokud si mě vyberete jako svého průvodce k lepšímu plavání. Věnuji se plavcům, kteří s plaváním úplně začínají i těm zkušenějším. Na mé kurzy chodí plavci všeho věku - od desetiletých dětí po plavce, kteří už překonali sedmdesátku. Plavci, kteří se připravují na triatlon i plavci, kteří plavou pro zdraví a pro kondici.
Detail

Ukázat filtry